CoinSpace Kazanç Dünyası

Coinspace, Coinspace Nedir,  Coin Space İş Sunumu, Coinspace İş Planı, Coinspace Kazanç Planı ve detaylı bilgi için Telefon- Whatsapp 0543 931 10 00 Üzeyir ALEMDAR ile iletişime geçebilirsiniz.

Aslında geleceğe en karlı yatırım desek daha iyi olur. Öncelikle bu makalemizde CoinSpace’nin tanımından, dünyada nasıl ilerlediğinden, insanlara ne gibi fayda sağladığından, siz değerli okurlarımıza kazancı ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Kazanç planını ise sitemizin diğer makalesi olan CoinSpace kazanç planında bahsedeceğiz.

Bu videoyu izledikten sonra okursanız sizler açısından çok daha iyi olacaktır:

S-COİN, Coinspace A.Ş tarafından üretimi yapılan yüksek güvenlikli, taklit edilemez, şifrelenmiş bir para birimidir. Ayrıca makalemizi ve kazanç planını okuduktan sonra aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçerek sizlerde çok iyi kazançlar kazanarak isteğe bağlı olarak hem networkunu hem de yatırımınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. CoinSpace demek yani coin demek Kripto para demektir. Kripto ise şifrelenmiş ve üretimi zor bir yazılımsal madendir. Bunu şöyle ifade edebiliriz: Kripto Para (Şifrelenmiş Para) üretimi yüksek teknoloji gerektiren donanımlara sahip bilgisayarlar tarafından özel bir yazılım sayesinde üretilen kodlarla sağlanmaktadır, bu üretime Kripto Para Madenciliği veya dünyada bilinen adıyla Cryptocurrency Blockchain denilmektedir.

CoinSpace de şuana kadar şirket diliyle bir anlatım sağladık ama şimdi sizin anlayacağınız dilden tane tane anlatacağım. Öncelikle herkesin bildiği gibi Dolar, Euro, Altın vs. günümüzde hem değerli madenlerimiz hem de para birimlerimiz bulunmaktadır. Ancak her şeyde olduğu gibi paralar globalleşiyor ve tekel olmaya başlıyor. Bunların başında da CoinSpace geliyor. Çok fazla yüksek güvenlik isteyen ve taklit edilemeyen bu sisteme yatırım yaptığınız andan itibaren sizin için her gün şirket coin çıkartmaya başlıyor. Bu coinleriniz çıkarken de şirket diyor ki, benden aldığın paketleri sen borç bularak aldıysan ya da cebinden verdin ama paraya ihtiyacın varsa bana her ayın 14 ile 28 arasında tanesini 0.5 EURO’dan satabilirsin diyor. Ancak coinlerinizi satmanız zorunlu ihtiyacınız dışında pek fazla tavsiye edilmez. Çünkü bugün sizde bulunan 1 tane coinin değerli şuan 0,5 EURO ise şirket borsaya açıldığın da tanesinin 750 dolar, 1000 dolar olduğunu düşünürsek sizler milyoner, multi milyoner olabilirsiniz.

CoinSpace şirketine başlamak için paket fiyatları: scoin: CoinSapce

1. Ek gelir: 300 EURO yatırım: 30 scoin hediye, günlük 2.4 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 199 TL kazanç
2. Yan Gelir: 700 EURO yatırım: 100 scoin hediye, günlük 5,5 coin hediye, şirkete satacaklara aylık sabit 273 TL kazanç
3. İyi gelir: 1.500 EURO yatırım: 250 scoin hediye, günlük 12 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 594 TL kazanç
4. Maaş gibi elir: 3.000 EURO yatırım: 500 scoin hediye, günlük 24 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 1.188 TL kazanç
5. İlaç gibi gelir: 6.000 EURO yatırım: 1000 scoin hediye, günlük 48 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 2.376 TL kazanç
6. Güzel gelir: 12.000 EURO yatırım: 2000 scoin hediye, günlük 100 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 4.950 TL kazanç
7. Süper gelir: 24.000 EURO yatırım: 8000 scoin hediye, günlük 200 scoin, şirkete satacaklara aylık sabit 10.170 TL kazanç elde edebilirsiniz.

CoinSpace her türlü sizlerin gelişimine de önem vermektedir. Bunlar arasında 2-3 ay gibi süreyle 4—5 yıldızlı oteller de yapılan kamplar ve seminerleri düzenlemektedir ki bir Network şirketi olduğunu unutmayalım ama en güzel yanı ise sizler network yapmak istemiyorsanız yukarıda sıralanmış olan coinleri her gün biriktirerek şirket borsaya açıldığında coinlerinizi satarak çok yüksek fiyatlar elde edebilirsiniz ya da aylık olarak yukarıdaki fiyatları kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizlerin isteklerine göre değişmektedir ama size benim tavsiyem hem networkundan sıcak para kazanmanız hem de coinlerinizi hiç harcamadan biriktirmek ve gelecek zenginlerinizden olmanızı sağlamaktadır. Şimdi düşünün zamanında Kredi kartları ülkemize sunulurken herkes itiraz ediyordu. Hatta buna bankalar bile dahil, ama ilk kullanan bankalar çok karlı çıktı ki bugün para basıyorlar ama maalesef şöyle bir durum var ki artık kredi kartları ile milyonlarca kişi internet sitelerinden veya farklı akla gelebilecek hiçbir şeyi online alışveriş yapmıyor. Neden? Çünkü sürekli olarak bilgileri çalınması ile içerisinden daha fazla para çekimi gerçekleşiyor. Bu durumda da coinlere fırsat doğarak borsaya açılma sebebi veriyor ki zaten Microsoft, Facebook, Youtube, Amazon, Alibaba, Ebay, JD.com, Walmart, Otto Group, Cnova N.V. (Groupe Casino), Tesco, Rakuten, Best Buy gibi devasa boyuttaki e-ticaret siteleri, oyun siteleri artık müşterilerine daha hacimli bir güvenilirlik kazandırabilmek açısından coin talebinde bulunmaktadır. Kısacası aklınız varsa sizde coin yatırımına başlasanız çok iyi olacak ve de aşağıdaki telefon numarasından ulaşarak daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp aracılığı ile de bana yazaraktan sizlere gerekli konularda bilgi verebilirim. Bu konuda daha çok araştırma yapabilir ve sizler de bu şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aslında anlatacaklarım sadece bununla sınırlı kalmaz ama sizlere bu makalede sadece kaba taslak bir anlatım sunmak isteyerek bunları gösterdim.

Diğer makalemizde ise kazanç planı ile ilgili ve networku ile detaylı bilgiler vereceğim. Bizleri takip etmeye devam ederseniz siz de karlı çıkabilirsiniz. Ayrıca iletişim sonrasında sunum ve kazan planlarını videolu bir şekilde atacağım. Herkese şimdiden iyi günler ve bol kazançlar diliyorum.

Dipnot: Bu işi yaparken asla yalnız olmayacaksınız. Çünkü coinspace şirketi büyük bir ekiptir ve de sizler de bu ekibin bir parçası olarak herkes ile görüşerek hayatınızı daha fazla değiştirebileceksiniz.
Dipnot: Ücretsiz şekilde pasif hesap açaraktan da aktif hesaba geçesiye kadar da para kazanabilirsiniz. Detaylar için telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Firmanın Türkiye de ofisi bulunmaktadır ve %100 güvenilir bir şirkettir. 14 gün içerisinde geri iade garantisi, en iyi kazanç fırsatı ve daima ortakları olan bizleri borsaya atarak daha fazla kazanmayı sağlamak, ilk amaçlarından bir tanesi olduğunu asla unutmamak gerekmektedir. Diğer yazımızı da okumayı kesinlikle unutmayınız. Sakın 365 gün gelir elde etmeyi kaçırmayınız ve bundan en yakın sürede yararlanınız. Geleceğe yönelik olması da her açıdan önemlidir. Çünkü Türkiye de alt yapılarını kurmaya şimdiden başlamıştır. Türkiye’nin birçok yerinde coinspace atmlerini yakın bir zamanda göreceğimiz gibi ilerleyen zamanlarda da AVM’ler de, marketler de, restoranlar da ve de bakkallarda bu coin paraları ile alışveriş başlayınca sizler de buna şaşmayınız ve biran önce yatırımınızı yapmaya başlayınız.

ARADIĞIMIZ KİŞİLERİN ORTAK ÖZELLİKLERİ:

– Girişimcilik Ruhu
– Azim – Dürüst ve ahlaklı kişilik
– Disiplinli ve çalışkan
– Yeniliklere açık
– Öğrenmeye açık
– Hayallerine önem veren
– Hayattan beklentileri olan
– Sürekli öğrenmek isteyen
Bu işte diploma, eğitim seviyesi, cinsiyet, yaş, ülke, ırk, din hiçbir şey sorulmaksızın herkesin istediği sürece yapabileceği ve aktiflik olmadan sürekli olarak kazanacağı bir iştir.
Telefon- Whatsapp numarasından 0543 931 10 00 Üzeyir ALEMDAR bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir