«

»

Nis 29

Bu Yazı bas

Huncalife araba promosyonu

7-8 Ocakta düzenlenen HuncaLife 1.kurucular toplantısında açıklandı. Hunca life araba planı. Huncalife, kariyerler yükseldikçe farklı seçeneklerde arabalar sunuyor Liderlerine. Bildiğiniz üzere, sonsuz derinlikteki ekibiyle 1 ay içersinde ekibiyle birlikte 6000 HP işlem gerçekleştiren bir huncalife temsilcisi %24 Altın temsilci ünvanını alıyor.
Huncalife kendinize 3 tane direk bağlı %24 Altın temsilci seviyesine ulaştırmanız halinde safir hunca life temsilcisi oluyorsunuz ve 3000 TL ödül kazanıyorsunuz. Bu 3000 TL lik ödül, primlerinizin haricinde ekstra bir bonustur ve 1 kereye mahsus ödenir.Hunca Life Temsilcisi Safir olduktan sonra 1 ay daha safir huncalife temsilcisi olması durumunda da Hunca Life, siz huncalife temsilcisinde araç tahsis eder.

Araç kullanım hakkını elde edersiniz. Seviyenizi koruduğunuz sürece de araç sizin kullanımıza aittir. Arabası olanlar bilirler; bir arabanın kaskosu, bakım masrafları, vizesi v.s giderleri en az aylık 500 TL masrafa yol açar. Huncalife firmasının size tahsis ettiği aracın ise tüm masrafları ( kasko, vize, bakımlar v.s) firmaya aittir. Yani hem bir araç sahibi oluyorsunuz, hem de diğer araç sahibi olanlar gibi masrafınız olmuyor 😉

Bu arada % 24 seviyesine ulaşıp safir huncalife temsilcisi olmanız durumunda huncalife size 2 seçenek sunmaktadır.
1- Wolsvagen Polo TDI
2- Ford Fiesta TDCI

Hangisini arzu ederseniz sayın huncalife temsilcisi 😉

Teşekkürler HuncaLife Ailesi …

Huncalife temsilcisi olmak için buraya tıklayın.

parakazanmak7

kayitolBu yazının kalıcı bağlantısı http://www.kazandiranisler.com/hunca-life-araba-promosyonu/

huncalife_ekgelireihtiyac marketing

1 yorum

  1. ahmet

    ek iş yapmak gerçekten insana kazandırıyor.sizde kazanmak istiyorsanız çalışmalarınıza devam edin. http://www.ekgelirgetirenisler.com bu siteyide inceleyerek ek iş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>