Online Katalog Farmasi Üyelik için Tıklayın!

Farmasi üyelik için http://goo.gl/hNV2Xg Buraya Tıklayın, farmasi online katalog 2017, farmasi online katalog 2018, farmasi online katalog 2019, farmasi online katalog 2020, farmasi online katalog 2021…Online katalog farmasiyi buradan inceleyebilirsiniz.


paraFarmasi İle Düşlediğiniz Hayatınız Mümkün!

Farmasi Danışmanlatının merakla beklediği 2016 Ekim kataloğu çıktı. FARMASİ 2016 kataloğu’nda artık konsantre temizlik ürünleride girdi. FARMASİ temsilcisi olun ürünlerini % 30 arasında  satış kârı, Ayrıca kişisel veya alt ekibinizle birlikte yapmış olduğu ciro üzerinden % 3 ila % 22 arasında satış primi alırsınız.

FARMASİ danışmanı olduktan sonra sipariş alın! FARMASİ ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzda, rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın, sattığınız FARMASİ ürünleri herkesin en temel ihtiyacı olan Temizlik, Kozmetik, Kişisel Bakım, Gıda Takviyeleri ve Takı – Aksesuardır. Dolayısıyla herkes sizin için potansiyel müşterinizdir.

FARMASİ Beauty&More‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki HEMEN ÜYE OL butonuna tıklayarak açılan FARMASİ Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. FARMASİ  Kayıt Formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza Kullanıcı Adı ve Şifre SMS olarak gönderilecektir.

parakazanmak7

 

farmasiuyelik (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir